Kas mängite lotot?

Vasta
reddit
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Juun 2024, 08:23

Olete võitnud ka kraabitavatega või arvlotodega?
Kustutatud kasutaja 106

Võitnud pole kordagi ja viimastel aastatel pole ka mänginud. Kuni eelmise nädalani, kui sõbranna ütles, et horoskoop lubab meie tähemärgile väikest lotovõitu. Ostsime koos huvi pärast piletid, ei võitnud kumbki. Horoskoop on jama.
Egalitaar
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Juun 2024, 07:52
Karma: 1
Sugu:

Ei mängi! Pärast seda kui tegin üheksakümnendatel arvutile loto emulaatori, ja lasin sellel erinevate realistlike võiduvõimalustega terve öö joosta, lõpetasin mängimise. Kindla punkti sellele pani võiduvõimaluse võrdlus tõenäosusega vähki surra või auto alla jääda - viimaste võimalus on tunduvalt suurem. Pisivõite muidugi tuleb, aga lõppkokkuvõttes kaotate ikkagi. Pisivõidud hoiavad teid nö. konksu otsas.

PS: Muidugi, maksutuludest läheb suur osa heategevuseks, aga samas on heategevuseks ja südametunnistuse vaigistamiseks vahetumad võimalused.
reddit
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Juun 2024, 08:23

Mina siiski mängin ja tänaseks bingoks on mul 20 piletit. Tean, et ei võida, aga keegi kuskil ju võidab.
Pilveke
Postitusi: 2
Liitunud: 20 Juun 2024, 05:01
Sugu:

Mängin vahel, olen kaks korda võitnud üle 300€ ja hulganesti väiksemaid võite.
Saggitarius
Postitusi: 2
Liitunud: 17 Juun 2024, 14:50
Karma: 2
Sugu:

Mängin aastaid, ainult pisikesed võidud on olnud, ootan suuremat võitu :)
Nüüd aga panustan 3 korda vähem raha, sest olen aru saanud, et võiduvõimalus on tõesti väike ja pole mõtet nii palju raha raisata, loto on meelelahutus ja ostes lotopiletit, me ostame lootust. Lootust saada rikkaks, vabaks, õnnelikuks! :)
Kasutaja avatar
tulelill
Postitusi: 11
Liitunud: 31 Mai 2024, 14:40
Karma: 2
Sugu:

Kahju et mingit püsikorralduse varianti ei ole igaks nädalaks, ma lihtsalt unustan pidevalt ära mitmeks kuuks, et osta
Vasta