Perekooli sulgemine

Mis vaevab sinu südant?
naine
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Mai 2024, 12:10
Karma: 3

Kas siin kujuneb elu viisakamaks või pigem mitte?
Tiritammetõru
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Mai 2024, 13:11
Karma: 2

Jee, esimene teema! Peaaegu pidin ise tulema tegema samasugust. Mina isiklikult püüan viisakas olla, aga arvestades, mis tingimustel siia registreerida saab, siis kardetavasti bänni saanud teevad 5 uut kontot ja möllavad edasi.
Mind huvitab ka, kas siin foorumis tohib rääkida perekooli foorumist ja ka siinsest foorumist või on asjapulgad tegelikult samad ja solvuvad kohe, kui midagi mainida.
Saame kohe näha.
Kustutatud kasutaja 68

Regamiseks ei pidanud isegi õiget meiliaadressi sisestama, mingit kontrolli ei olnud 😂
tavakasutaja
Postitusi: 9
Liitunud: 24 Mai 2024, 16:16
Karma: 2

Kahju, et selline pika ajalooga foorum, nagu seda Perekooli foorum oli, kinni pannakse. Asi polnud ju foorumis, vaid osades kasutajates. Kuidas on võimalik teistes foorumites vältida seda, mida PK-s vältida ei õnnestunud? Või siis teistpidi küsides - miks ei saanud PK-s vältida seda, mida mujal (nagu paistab et arvatakse) vältida saab?
brita
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Mai 2024, 11:09
Karma: 2
Sugu:

Mõtlesin just sama! Väga kahju, et sellise pika ajalooga foorum suletakse. Üheski foorumis ei saa ju 100% garateerida, et õhkkond oleks sõbralik või kõik vastused vastaks küsija ootustele. Mis peaks muutuma foorumi asukoha/aadressi muutmisel? Mina isiklikult sain perekoolist alati palju abi ja asjalikke nõuandeid. Pole kohanud kunagi foorumit kus poleks neid niiöelda sobimatuid postitusi ja KÕIK oleksid toetavad :D Üks sulgemise põhjendusi oli, et üksikud sobiamatud postitused võivad teha palju kurja ja kahjustada asjaosaliste enesetunnet, kuid kas sellega ei peaks arvestama, kui mõnda foorumisse nõu lähed küsima või arvamust avaldama?
forelu
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Mai 2024, 12:30
Karma: 1

Anonüümsus eeldab, et lahmimine ongi lubatud. Samas, tõde ja otsekohesus pääsevad kiiremini esile.
Vastukaaluks võib ju teha nt ID tuvastusega foorumi, mis aga on sama kui enne sündi surnud netileht.

Kõigel on oma aeg, nagu see oli naisteka või perekooli foorumil.
Kuidas see siin hoo üles saab, elame näeme.
on-ce-c
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Mai 2024, 15:57
Karma: 2

Minu arvates väga hea mõte see uus foorum!
PK häda oli selles, et tekitati väga palju jaburaid teemasid klikkide saamise eesmärgil (kumba pidi purgikaas lahti keerata ja kas kollased (värv) alukad on OK). Loomulikult ilguti selle jaburduse kallal.
Aga elufoorumi inimestele soovin igati jõudu ja jaksu ka VPN osas (tingimusi lugedes).
Perekool
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Mai 2024, 15:47
Karma: 1

Mind ei sulge keegi!
Kass
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Mai 2024, 15:41

perekooli_kägu kirjutas: 24 Mai 2024, 15:38 Regamiseks ei pidanud isegi õiget meiliaadressi sisestama, mingit kontrolli ei olnud 😂
Nüüd nagu oli. Aga aktiveerimiseks meil tuli, nagu oleks tegu salastatud aadressiga.
Kustutatud kasutaja 68

Kass kirjutas: 26 Mai 2024, 16:33
perekooli_kägu kirjutas: 24 Mai 2024, 15:38 Regamiseks ei pidanud isegi õiget meiliaadressi sisestama, mingit kontrolli ei olnud 😂
Nüüd nagu oli. Aga aktiveerimiseks meil tuli, nagu oleks tegu salastatud aadressiga.
Mul pole aimugi, kas mulle mingi meil tuli või mitte. Panin siia oma 20 aastat vana hoti aadressi, mis ammu juba enam ei tööta.
Vasta