Ettepanek

Teated meeskonnalt ning liikmete rõõmud ja mured.
Vasta
xxx
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Mai 2024, 08:47
Sugu:

Pange Kultuuri ja Tehnoloogia alamfoorumid kokku. Neil pole eraldivõetuna nii suurt kasutajaskonda, et omaette plokkides olla ja visuaalselt less is more ehk mida vähem mudru, seda kompaktsem vaade ja mugavam kasutada.
Kasutaja avatar
radiaator
Ustav sulane
Postitusi: 14
Liitunud: 22 Apr 2024, 14:20
Karma: 5
Sugu:

Mõte on asjalik, hetkel on see foorumijaotus veel nagunii küllaltki testjärgus ja eks ta järgnevate kuudega lõplikult välja kujuneb vastavalt eri alafoorumite populaarsusele. Alguses siiski võiks anda võimalikult palju variante.
Tiritammetõru
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Mai 2024, 13:11
Karma: 2

Kultuur ja Tehnoloogia on ikka väga erinevad teemad ja võivad küll eraldi olla. Aga nt alafoorumeid võiks küll putitada. Teadus ja tehnoloogia nt käivad hästi kokku. Praegune jaotus Teadus ja fantaasia on väga imelik kombinatsioon. Need on ju teineteise vastndid. Vbl see kõnetab ulmefänne, aga neid on vähe ja see teema sobiks rohkem siis kultuuri alla.
Fosiil
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Mai 2024, 12:58
Karma: 2
Sugu:

No nüüd kaotasite tehnoloogia alateema üldse ära? Mul oli just küsimus sinna.
Kasutaja avatar
radiaator
Ustav sulane
Postitusi: 14
Liitunud: 22 Apr 2024, 14:20
Karma: 5
Sugu:

Fosiil kirjutas: 31 Mai 2024, 17:55 No nüüd kaotasite tehnoloogia alateema üldse ära? Mul oli just küsimus sinna.
Paneme tagasi :) aga tee hetkel Varia alla.
Fosiil
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Mai 2024, 12:58
Karma: 2
Sugu:

administraator kirjutas: 31 Mai 2024, 17:57
Fosiil kirjutas: 31 Mai 2024, 17:55 No nüüd kaotasite tehnoloogia alateema üldse ära? Mul oli just küsimus sinna.
Paneme tagasi :) aga tee hetkel Varia alla.
Ups, vabandust, ei näinud Variat, tegin Kultuuri alla. Kas te saate teemasid liigutada?
Fosiil
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Mai 2024, 12:58
Karma: 2
Sugu:

Aga üks päris tõsine ettepanek on see, et kui ma olen postituse valmis kirjutanud ja virutan vanast harjumusest Enter, siis võiks postitus ikka postituda, mitte ei peaks ma eraldi veel vajutama ekraanil nuppu "Sisesta"
Vasta