Perekooli sulgemine

Mis vaevab sinu südant?
Kustutatud kasutaja 137

poisike kirjutas: 03 Juun 2024, 01:03
Orav kirjutas: 03 Juun 2024, 00:22 Nagu näha mittekeegi ei soovi ühtegi teemat teha.See elufoorum on ju jumala surnud.Kes küll nii rumala idee peale tuli?
Näen hetkel foorumis 25 teemat
Ja teises foorumis, mille nime te siin te siin automaatselt asendate elufoorumpunktcom on hetkel 97 teemat. Kusjuures teine foorum jõudis kasutajateni pea nädal hiljem, kui see siin. Mina näen paraku siin ilmselget mustrit - perekooli lõpp keerati modede poolt väga inetuks ning tulemus on käes, inimesed valisid koha, kus ei ole seda inetut ajalugu. Kusjuures siiani ei ole ma seal forumis vee mingit õelutsemist näinud, inimesed on viisakad ja sõbralikud ning teemasid teevad paljud erinevad kastuajad (erinevalt siinsest, kus tundub, et paar inimest kunstlikult proovivad teemasid tekitada, et foorumisse elu tuleks. See foorum siin kuidagi hingitseb, teine foorum elufoorum com elab normaalset elu juba.
Kasutaja avatar
tulelill
Postitusi: 11
Liitunud: 31 Mai 2024, 14:40
Karma: 2
Sugu:

kahvel kirjutas: 03 Juun 2024, 19:52
poisike kirjutas: 03 Juun 2024, 01:03
Orav kirjutas: 03 Juun 2024, 00:22 Nagu näha mittekeegi ei soovi ühtegi teemat teha.See elufoorum on ju jumala surnud.Kes küll nii rumala idee peale tuli?
Näen hetkel foorumis 25 teemat
Ja teises foorumis, mille nime te siin te siin automaatselt asendate elufoorumpunktcom on hetkel 97 teemat. Kusjuures teine foorum jõudis kasutajateni pea nädal hiljem, kui see siin. Mina näen paraku siin ilmselget mustrit - perekooli lõpp keerati modede poolt väga inetuks ning tulemus on käes, inimesed valisid koha, kus ei ole seda inetut ajalugu. Kusjuures siiani ei ole ma seal forumis vee mingit õelutsemist näinud, inimesed on viisakad ja sõbralikud ning teemasid teevad paljud erinevad kastuajad (erinevalt siinsest, kus tundub, et paar inimest kunstlikult proovivad teemasid tekitada, et foorumisse elu tuleks. See foorum siin kuidagi hingitseb, teine foorum elufoorum com elab normaalset elu juba.
see ju väga positiivne aga milleks neid üldse võrrelda, äkki elufoorum ei tahagi olla perekool vaid midagi uut
Kustutatud kasutaja 137

tulelill kirjutas: 03 Juun 2024, 21:58
kahvel kirjutas: 03 Juun 2024, 19:52
poisike kirjutas: 03 Juun 2024, 01:03

Näen hetkel foorumis 25 teemat
Ja teises foorumis, mille nime te siin te siin automaatselt asendate elufoorumpunktcom on hetkel 97 teemat. Kusjuures teine foorum jõudis kasutajateni pea nädal hiljem, kui see siin. Mina näen paraku siin ilmselget mustrit - perekooli lõpp keerati modede poolt väga inetuks ning tulemus on käes, inimesed valisid koha, kus ei ole seda inetut ajalugu. Kusjuures siiani ei ole ma seal forumis vee mingit õelutsemist näinud, inimesed on viisakad ja sõbralikud ning teemasid teevad paljud erinevad kastuajad (erinevalt siinsest, kus tundub, et paar inimest kunstlikult proovivad teemasid tekitada, et foorumisse elu tuleks. See foorum siin kuidagi hingitseb, teine foorum elufoorum com elab normaalset elu juba.
see ju väga positiivne aga milleks neid üldse võrrelda, äkki elufoorum ei tahagi olla perekool vaid midagi uut
Hm. Kui eluforumit see teine foorum ei häriks, ei muudaks nad ometi paaniliselt kõiki sõna "elufoorum" (kontrollin, kas muudab ikka veel nime ära) sõnaks "elufoorum". Nad lepiksid rahulikult sellega, et mainitakse siin ka elufoorum com foorumit. Nad proovisid ikka kõigest hingest kogu perekooli kasutajaskonda siia fooumisse saada ja seepärast ka see naeruväärne blokeerimine perekooli foorumi viimastel tundidel. Ja nagu näha on tulemus käes, selline hullunud kustutamine ja blokeerimine peletas suurmea osa inimesi siit eemale sinna teise foorumisse. Eks minagi varsti kustutan oma siinse konti, pole vaja selle foorumi kasutajate arvu kunstlikult üleval hoida. Natuke aega jälgin veel, kas tuleb siin midagigi mõisltikku.
Egalitaar
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Juun 2024, 07:52
Karma: 1
Sugu:

Ja jumal tänatud! Oh seda toksilisust mis seal oli! Praktiliselt iga avapostitus jäi mürgitajate hambusse. Teemad mis tuli trollide pärast kustutada. Ja siis muidugi need teemad mis loodigi üksnes trollide poolt. Nüüd muidugi tulevad nad siia üle.

Peale selle kannatas Perekool kasutajate all kes omasid mitut kontot mille alt jagasid laike ja dislaike. Paras trollipidu oli. Ega see siin ei kujune teistsuguseks. Laike ja dislaike vist õnneks jagada ei saa?
Egalitaar
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Juun 2024, 07:52
Karma: 1
Sugu:

tavakasutaja kirjutas: 24 Mai 2024, 16:19 ...miks ei saanud PK-s vältida seda, mida mujal (nagu paistab et arvatakse) vältida saab?
See on jah huvitav küsimus. Miks tõmbas PK sellist kontingenti? Eriti suhtealased teemad. Need olid ka kõige mürgisemad. Ajaloo või tehnikaalased foorumid on hoopis teistsuguse tooniga. Ma kardan, et seda polegi võimalik vältida, sest kui juba mingi teema sisaldab endas nö. püssirohtu siis tiku leiab alati...
Miadream
Postitusi: 1
Liitunud: 05 Juun 2024, 11:05

Ma ei sa aru, mis peaks segama neid perekooli.ee häiritud inimesi siin edasi toimetamast?
fifty
Postitusi: 4
Liitunud: 05 Juun 2024, 13:05

Kas siin kasutajanimi Kägu/ anonüümne on veel võimalik?
Kasutaja avatar
radiaator
Ustav sulane
Postitusi: 14
Liitunud: 22 Apr 2024, 14:20
Karma: 5
Sugu:

fifty kirjutas: 05 Juun 2024, 13:10 Kas siin kasutajanimi Kägu/ anonüümne on veel võimalik?
Esimeses, Kodu ja Pere kategoorias on.
Fosiil
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Mai 2024, 12:58
Karma: 2
Sugu:

Kustutatud kasutaja 137 kirjutas: 03 Juun 2024, 19:52
poisike kirjutas: 03 Juun 2024, 01:03
Orav kirjutas: 03 Juun 2024, 00:22 Nagu näha mittekeegi ei soovi ühtegi teemat teha.See elufoorum on ju jumala surnud.Kes küll nii rumala idee peale tuli?
Näen hetkel foorumis 25 teemat
Ja teises foorumis, mille nime te siin te siin automaatselt asendate elufoorumpunktcom on hetkel 97 teemat. Kusjuures teine foorum jõudis kasutajateni pea nädal hiljem, kui see siin. Mina näen paraku siin ilmselget mustrit - perekooli lõpp keerati modede poolt väga inetuks ning tulemus on käes, inimesed valisid koha, kus ei ole seda inetut ajalugu. Kusjuures siiani ei ole ma seal forumis vee mingit õelutsemist näinud, inimesed on viisakad ja sõbralikud ning teemasid teevad paljud erinevad kastuajad (erinevalt siinsest, kus tundub, et paar inimest kunstlikult proovivad teemasid tekitada, et foorumisse elu tuleks. See foorum siin kuidagi hingitseb, teine foorum elufoorum com elab normaalset elu juba.
Ja mis küll takistab sind teises foorumis õnnelik olemast, miks sa pead siia räuskama tulema?
Amy-Lee
Postitusi: 7
Liitunud: 14 Juun 2024, 05:19
Sugu:

Ma ei saa üldse aru, mis vahet seal on kas on perekool v elufoorum? Kuidas siin inimesed mitte õelad on vms?
Vasta